Park Apartments,ul. Mariacka 6, ul. Środowa 6

O nas

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

O nas

Prestiżowa lokalizacja, komfortowy pobyt

Park Apartments to apartamenty idealne. Zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, pozwalają Gościom w pełni uczestniczyć w życiu miasta. Jednak zaciszne uliczki, przy których się znajdują, zapewniają to, co w mieście jest ogromnym atutem – spokój i komfort odpoczynku.

Prestiżowe lokalizacje

Apartament w centrum miasta ma wiele atutów, jednak najważniejsze to bliskość najistotniejszych, z turystycznego punktu widzenia, obiektów Szczecina. Park Apartments znajdują się w samym sercu miasta, w dwóch doskonałych lokalizacjach: ul Mariacka 6 oraz ul. Środowa 6; w pobliżu najważniejszych zabytków, takich jak Zamek Książąt Pomorskich, Brama Królewska, Bazylika archikatedralna św. Jakuba, Kościół pw. św. Piotra i Pawła, Pałac pod Globusem, Plac Orła Białego.

W niedalekiej odległości znajduje się Starówka oraz – nieco dalej – monumentalne Wały Chrobrego. Lokalizacje sprzyjają też miłośnikom współczesnej architektury – tylko kilka kroków dzieli apartamenty od pereł architektury: charakterystycznej białej bryły Filharmonii im. Karłowicza oraz budynku „niewidzialnego” – Centrum Dialogu Przełomy.

Doskonała komunikacja

Niewątpliwym atutem mieszkania w centrum jest dostępność komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie apartamentów znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, niedaleko mieści się także dworzec PKP oraz PKS. Goście mają również dostęp do podziemnego parkingu, dzięki czemu unikają problemów z parkowaniem w centrum.

Centrum rozrywki

Znakomita lokalizacja to nie tylko komfortowa komunikacja, ale przede wszystkim dostępność oferty kulturalnej i gastronomicznej. W pobliżu znajdują się teatry, filharmonia oraz muzea, a także liczne restauracje, puby i kluby, gdzie można zanurzyć się w klimat miejskiego życia. Nie brakuje również punktów usługowych, w niedalekiej odległości znajdują się ponadto najważniejsze galerie handlowe: Galaxy i Kaskada.

sprawdź nasze apartamenty

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij